Katalogové kurzy

Ucelené řady výukových kurzů pomáhají našim absolventům zvládat konkrétní úkoly v podmínkách podnikového prostředí. Kurzy se konají v našich učebnách v docházkové vzdálenosti od stanic metra.

— Spálená 76/14, Praha 1
— Na Cihlářce 3177/30, Praha 5

Nabídka kurzů

Zakázkové kurzy

Realizujeme kurzy na zakázku, který je vždy přizpůsoben potřebám účastníků.

Školení se může konat i v prostorách zákazníka s našimi mobilními notebookovými učebnami.

Rádi Vám zpracujeme nezávaznou nabídku.

O zakázkových kurzech

Konzultace

Potřebujete pomoci s analýzou firemních dat, zjednodušit často opakované úlohy pomocí maker a šablon, pomoci s přípravou prezentace nebo pomoci s funkcemi nějakého programu?

Více o konzultacích

Nenašli jste termín zvoleného kurzu, který by Vám vyhovoval? Nejste si jisti, který kurz je pro Vás nevhodnější? Potřebujete kurz na míru a termín podle Vašich individuálních potřeb?
Klientský servis Vám rád poradí a odpoví i na další Vaše otázky na číslech 270 001 114, 608 454 835. Můžete nám napsat na skoleni@digiakademie.cz

Vybraný kurz a zvolený termín si můžete rezervovat přímo na webových stránkách, nebo nám zašlete svůj požadavek na mail skoleni@digiakademie.cz.
Rezervaci Vám potvrdíme. Pokud má Vaše společnost s námi uzavřenu smlouvu, tak Vás požádáme o vystavení závazné objednávky. V opačném případě Vám zašleme zálohovou fakturu.
Potřebujete-li jakékoliv další informace, prosím, kontaktujte Klientský servis na číslech 270 001 114, 608 454 835.