DIGI Akademie poskytuje komplexní vzdělávací služby pro firmy i jednotlivce v oblasti informačních technologií, přičemž velkou část naše portfolia služeb tvoří produkty společnosti Microsoft. V této oblasti disponujeme špičkovými lektory a konzultanty, kteří jsou držiteli mnoha certifikací a vzdělávání dospělých se věnují mnoho let. Kromě pedagogické činnosti spolupracují i na IT projektech našich zákazníků. Někteří z našich lektorů působí také jako vysokoškolští učitelé.

Naše společnost se v oblasti školení IT spolupracuje s mnoha velkými společnostmi a státní a veřejnou správou. Dlouhodobě se zaměřujeme na tvorbu specializovaných kurzů na míru podle potřeb našich zákazníkům i na jejich konkrétních datech. Našim cílem je pomoci klientům zvýšit jejich kompetence a přispět k vyšší efektivitě a profesionalizaci jejich práce.

 

Jak jsme vznikli?

DIGI Akademie s.r.o. byla založena 1. září 2010 na základě strategického rozhodnutí Vysoké školy manažerské informatiky a ekonomiky rozšířit svoji nabídku o firemní vzdělávání, které se souviselo s rozhodnutím zahraničního vlastníka DIGI TRADE vyčlenit divizi školení do samostatné společnosti.

Došlo tak k převzetí poskytování školících služeb společnosti DIGI TRADE, s.r.o., společností DIGI Akademie, s.r.o. a DIGI Akademie tím převzala know-how, klíčové manažery, konzultanty, lektory, technické vybavení a smlouvy se zákazníky.

Jednatelkou společnosti DIGI Akademie je Ing. Marie Janouchová, která byla ředitelkou školicího střediska DIGI TRADE a jako jedna ze zakladatelů společnosti od roku 1994 měla na starosti vzdělávací služby. Ve vedení společnosti a je i další jednatel Ing. Vlastimil Čejp, který má na starosti strategii společnosti.

 

A jaká je současnost?

Od roku 2017 je DIGI Akademie začleněna do skupiny e-invent, která poskytuje komplexní služby v oblasti ICT. Pečujeme tak společně o stovky zákazníků a zaměstnáváme desítky lidí. V roce 2019 jsme se stali také partnery Vysoké školy obchodní.