Přehled kurzů

Prezenční kurzy v našich učebnách probíhají zpravidla v čase od 9 do 16 hodin. Běhěm výuky probíhá v dopoledním i v odpoledním bloku krátká 10 minutová přestávka. Mezi dopolední a odpolední blok je zařazena 45 minutová přestávka na oběd zahájená většinou v poledne, pokud není s účastníky domluven na začátku školení jiný čas. Před školením a v průběhu přestávek je pro účastníky připraveno občerstvení v podobě zákusků, ovoce, kávy a nápojů.

Školení se konají v našich učebnách v docházkové vzdálenosti od stanice metra Národní třída v pasáži Olympic, a v učebnách na Malvazinkách s přímým autobusovým spojením.

  • Spálená 76/14, Praha 1 (stanice Národní třída)
  • Na Cihlářce 30, Praha 5 (stanice Malvazinky)

Spojení MHD je pro učebny v Praze 1 metrem B/tramvají do stanice Národní třída, pro učebny v Praze 5 metrem B do stanice Anděl a linkou 137 do stanice Malvazinky .

On-line kurzů se můžete zúčastnit přes aplikaci Microsoft Teams z pohodlí svého domova nebo kanceláře.


Garance absolvování kurzu: Tato garance umožňuje přihlášeným účastníkům, kteří se nemohli zúčastnit kurzu nebo jeho části z důvodů nemoci nebo důležitých neodkladných pracovních povinností, absolvovat tento kurz zdarma kdykoliv v průběhu následujících 12 měsíců. Podmínkou je úhrada objednaného kurzu. O volných pozicích v kurzu je možné se informovat 14 dní před  konáním příslušného kurzu.